חוגים 

 

חוגי הטיפוס בגקו קיר שגיא מותאמים  למגוון גילאים ורמות.  אם אתם עושים את צעדכם הראשונים בתחום או שאתם מטפסים מנוסים, מסגרת החוגים היא פלטפורמה מקצועית וחברתית לאימון איכותי ורציף. החוגים מועברים ע"י מאמנים מוכשרים ומקצועיים, המתאימים את תוכנית האימונים לאופי הקבוצה, וליכולת שלה.

טיפוס הוא לא רק פעילות גופנית לכל שרירי הגוף, המשפרת את היכולת המוטורית, את הקואורדינאציה ואת הגמישות. לפני הכל, טיפוס הוא פעילות מהנה ומגבשת, שמעודדת להישגיות תוך בניית ביטחון עצמי והתמודדות עם אתגרים. 

חוגי הטיפוס מחזקים את ההתמודדות המנטאלית של המטפסים עם מצבי קיצון, עם פחדים ועם אתגרים פיזיים. הטיפוס מחזק את הביטחון העצמי, את תחושת האחריות, את ההישגיות, את ההתמודדות עם חווית הצלחה, את יכולת הריכוז ואת היכולת לתת אמון  בבן הזוג לטיפוס (המאבטח).

ואולי חשוב מכל, פעילות הטיפוס היא פעילות ספורטיבית, בריאה ומהנה!!!

 

 קיר טיפוס ברמת ישי סנפלינג ברמת ישי קיר שגיא בולדר בצפון בולדרינג ברמת ישי

גקו קיר שגיא קיר טיפוס בצפון סנפלינג קיר טיפוס רמת ישי טיפוס רמת ישי קיר טיפוס קיר טיפוס סנפלינג בצפון בולדר בצפון בולדר קיר שגיא 

נבחרת גקו קיר שגיא
נבחרת גקו-קיר שגיא
חוג טיפוס לקטנטנים
חוג קטנטנים
(גילאי 4-8)

נבחרת גקו מונה כיום 24 ילדים ובני נוער. הנבחרת נפגשת 3 פעמים בשבוע לאימוני טיפוס של 3 שעות. חברי הנבחרת נמנים בין טובי המטפסים בארץ, ומובילים בסבב אליפות ישראל בטיפוס. יש באפשרותם לייצג את ישראל בסבב האירופאי והעולמי בהתאם לרף הכניסה לתחרויות.

אנו עושים מיוני קבלה לנבחרת פעמיים בשנה ומטפסים הנמצאים מתאימים מוזמנים להצטרף לנבחרת שלנו.

חוגי הקטנטנים מועברים במתכונת של פעילות הורים-ילדים, על מנת לחזק את הביטחון העצמי של הילד והקשר עם ההורה.

בחוג הילדים יכירו את יסודות התנועה על הקיר, ילמדו להתמודד עם האתגרים בטיפוס (אתגר פיזי ואתגר מנטלי), יחזקו את חגורת הכתפיים וקבוצות שרירים רבות, ישפרו את הקואורדינאציה, את שיווי המשקל, את המהירות ואת הכוח, כל זאת תוך כדי טיפוסים ומשחקים שונים על הקיר.

  • החוג מתקיים במתכונת של פעם בשבוע או פעמיים בשבוע, על פי בחירה ומקום פנוי בקבוצות.

חוגי טיפוס למבוגרים
חוגי בוגרים
חוגי טיפוס למתחילים ומתקדמים
חוגי מתחילים/מתקדמים
(גילאי 8-12 / 12-16)

זקוקים להכוונה בצעדיכם הראשונים בעולם הטיפוס? בואו להנות ממסגרת אימון מקצועית שבה תקבלו תוכנית אימון המותאמת לכם באופן אישי. בחוג נכיר את עולם הטיפוס מקרוב, נלמד את הז'רגון המקצועי, נתאמן על שיפור הטכניקה והסגנון ובעיקר נהנה מספורט אתגרי במסגרת חווייתית ומהנה.

  • החוג מיועד לכולם - סטודנטים, הורים, צעירים ומבוגרים.

  • החוג מתקיים במתכונת של פעם בשבוע או פעמיים בשבוע על פי בחירה ומקום פנוי בקבוצות.

הילדים מטפסים בבית על הקירות? בחוג טיפוס למתחילים נאפשר לילדכם לטפס במתקן בטוח ומאתגר ונטפח את הכישרון ואת הרצון לטפס. בחוג נכיר את יסודות הטיפוס ואת עבודת החבל, ותוך כדי הילדים יתחזקו ויחזקו קבוצות שרירים רבות, ישפרו את הקואורדינאציה, את שיווי המשקל ואת המהירות, וילמדו להתמודד עם האתגר האישי שבטיפוס (בין אם אתגר פיזי או מנטלי).

  • החוג מתקיים במתכונת של פעם בשבוע או פעמיים בשבוע על פי בחירה ומקום פנוי בקבוצות.

נבחרת עתודה (גילאי 11 ומעלה)

נבחרת העתודה הינה נבחרת לכל דבר ועניין. כמו הנבחרת הבוגרת והצעירה מתאמני העתודה מתחרים בתחרויות במהלך השנה , מתאמנים פעמיים בשבוע שעתיים וחצי בכל אימון וכל זאת בתוכנית אימונים רצינית וקשוחה על מנת לדחוף להישגים משמעותיים. ההצטרפות לנבחרת העתודה מותנית במיונים אשר מתקיימים פעמיים בשנה בהתאם למקום הפנוי ביחד עם מיוני הנבחרות האחרות.